Narc Peržiūrėti didesnį

Narc

Naujas produktas

Ekstremalus pump'as, neįprastas susikaupimas ir švari bei ilgai išliekanti energija!

Daugiau detalių

43,00 € su PVM

Daugiau informacijos

  • Geresnis regėjimas ir susikaupimas
  • Energija be staigaus jėgų netekimo
  • Greitesnis atsistatymas per ir po treniruotės dėl maksimalaus medžiagų tiekimo raumenims
  • Pagerintas tarpląstelinis kvėpavimas stipresniam poveikiu
  • Atidėtas staigus maudimas
  • Rekordinė jėga, laužanti organizmo prisitaikymą
  • Be pigaus kreatino monohidrato ir nereikalingo arginino
  • Su kreatino polihidratu, potencialiusiu ir inovatyviausiu kreatino produktu rinkoje
  • Pakeičia potencialiai žalingą sveikatai DMAA (Geraniumo ekstraktą) kitais potencialiais, natūraliais produktais be šalutinio poveikio
  • Siūlo įspūdingą sinergiją dėl ypač aukšto potencialo produktų

Galbūt klausite savęs, akip visiškai saugus produktas prieš treniruotę kaip kad NARC, gali pranokti visus šiuo metu esančius rinkoje bei prieš tai sukurtus produktus. Atsakymas paprastas: Sinergija! Tiesiog tobula sinergija tarp NARC'o kruopščiai arinktų, potencialių produktų.

Skirtingai nuo kitų gamintojų, kurie stengiasi užmaskuoti netobulą sudėtį ypač aukštomis ingridientų dozėmis, NARC'as naudoja keletą multiingridientų, kurie inovatyviai papildo vienas kitą ir išskiria šį produktą iš kitų.

Rinkdamiesi šį produktą galite būti tikri, jog kiekvienas ingridientas yra kokybiškas bei efektyvus, bei visi absoliučiai sudėties komponentai yra paminėti etiketėje. Visi jie yra 100% natūralūs, tačiau leidžia patirti įspūdingai aštrią koncentraciją bei nepaprastą energiją dėl ypač tikslių ingridientų dozių ir jų didžiulio efektyvumo. Būtent tai padaro NARC analogų neturintį produktą rinkoje!


Vartojimas: Pakratykite prie6 atidarydami. Ištirpinkite 1-2 kaušelius 100-200ml vandens ir išgerkite apie 30min iki treniruotės. Pradėkite nuo 1 kaušelio, siekdami išvengti tolerancijos ir pamažu didinkite dozes. Negerkite likus mažiau nei 6h iki miego. Neperdozuokite daugiau nei 2 kaušelių per parą!!!

 Įspėjimas: Šis produktas gali būti vartojamas tik sveikų asmenų nuo 18 metų. Prieš vartodami pasikonsultuokite su savo gydytoju, ypač jeigu vartojate kitus medicininius preparatus. Joku būdu neviršykite nustatytos paros normos!  

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Narc

Narc

Ekstremalus pump'as, neįprastas susikaupimas ir švari bei ilgai išliekanti energija!

22 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: