Naujienų kategorijos

Kitos naujienos

Naujausi komentarai

  • Paulius
    Jul 25, 2016
    Puikus atletas. Pagarba.

Žymos

Nėra žymų
Dainius Barzinskas
Dainius Barzinskas

Dainius Barzinskas – profesionalus kultūristas, treneris bei maisto papildų konsultantas, savo sportinę karjerą vystantis jau daugiau nei 20 metų. 2004 metais iškovojęs absoliutaus Lietuvos čempiono titulą, 2006 tapo WABBA Europos čempionu, absoliučiu čempionu 2009 „Oslo Grand Prix“ bei daug kitų Lietuvos bei tarptautinių titulų. Lygiagrečiai su sportininko karjera Dainius užsiima ir asmeninio trenerio darbu. Per ilgą laiką jis sukaupė daug žinių mitybos, treniruočių sistemų ir papildų srityse. Kaip teigia jis pats, svarbiausia viską išbandyti pačiam, nesiremiant jokiais mitais ar populiariomis teorijomis. Negali siūlyti kitam to, dėl ko nesi tikras 100 %. Būtent todėl Dainius koncentruojasi į klientų poreikius, asmenines savybes ir pritaiko tik patikrintus bei veiksmingus būdus jų tikslams pasiekti. Maisto papildų konsultavimas – viena iš sudėtingiausių veiklų. Šiuo metu rinkoje yra daugybė skirtingų papildų, visi džiugina akis spalvingomis etiketėmis, tačiau tik nedaugelis gali pasiūlyti gerą kokybę bei patikimas žaliavas. Išbandęs daugybę įvairių papildų per savo karjerą, Dainius išmano kaip skirtingai jie veikia žmogaus organizmą, kaip kokybiška produkcija lemia gerus rezultatus bei padeda pasiekti tiksl. Todėl amino.lt siūlomi produktai – tik iš aukščiausios kokybės žaliavų bei patikimų gamintojų. Dainius Barzinskas rekomenduoja !  

Gerai Lietuvos kultūrizmo pasaulyje žinomas, 2004 bei 2006 - 2009 metų absoliutus Lietuvos kultūrizmo čempionas, sportininkas Dainius Brazinskas.

Dainius – vilnietis, gimęs 1973 metais. Kultūrizmą sportuoja nuo 17 metų, taigi jo treniruočių stažas jau virš 20 metų. Be sporto Dainiui patinka muzika ir laisvalaikis gamtoje.

Kodėl kultūrizmas?

"Dar prieš sužinant apie kultūrimo ir sporto salės egzistavimą lankiau futbolą bei menų mokyklą. Būdamas 17, kaip ir kiekvienas paauglys ėmiau analizuoti savo išvaizdą ir supratau, jog nesu ja labai patenkintas, merginos nekreipdavo dėmesio į mane... Net ir sverdamas 65kg buvau pravardžiuojamas storuliu dėl savo proporcijų - siaurų pečių ir didelio užpakalio. Kaip tik tuo metu netyčia pamačiau Arnoldą Schwarzeneggerį filme "Commandos" ir iškart nutariau, jog noriu atrodyti kaip jis, todėl nuėjau į sporto salę siekti savo tikslo. Maniau jog daugiau yra geriau, todėl treniravausi kasdien po 3,5 valandų. Po pusantrų metų tokio režimo tapau toks pavargęs, jog užmigdavau tiesiog persirengimo kambaryje ant suoliuko ar kur nors kampe salėje. Todėl ėmiau domėtis, skaityti knygas bei straipsnius, kurių tuo metu, deja, buvo apgailėtinai mažai. Galėjau gauti tik žurnalą "Arnoldo patarimai", taigi nuo to laiko mano treniruotėse atsirado šiokia tokia struktūra.

Įkvėpimo šaltinis

Visada didžiausiu įkvėpimu ir motyvacija išliko Arnoldas. Vėliau per savo karjerą ypač žavėjausi Kevinu Levrone, Ronnie Colemanu, Flexu Welleriu, Philu Heatu. Jie ne tik puikūs atletai, bet ir labai šiltos asmenybės – visuomet atviri ir besišypsantys. Ypač patinka, kaip estetiškai jie atrodo ant scenos: judesių, muzikos, pozų kombinacijos taip puikiai atidirbtos, jog pozavimas atrodo lyg meno kūrinys.

Treniruotės

Ne varžybiniu sezonu sportuoju 5 kartus per savaitę, 1 raumenų grupę per treniruotę, kuri užima apie 1,5 valandos. Dažniausiai tai baziniai pratimai su dideliais svoriais ir 6-15 pakartojimų. Tris kartus per savaitę darau apie 20min kardio. 

Mityba ir papildai

Jau ilgus metus pagrindiniais išlieka aminorūgštys, baltymai, Preworkout’as (NOX), multivitaminai, mineralai bei L-Karnitinas.

Amino Team
Mar 15, 2016

Komentaras

mr

Puikus atletas. Pagarba.

Paulius
Jul 25, 2016