Nuo birželio 18d. iki liepos 5 parduotuvė laikinai neveiks

Naujienų kategorijos

Kitos naujienos

Naujausi komentarai

 • Paulius
  Jul 25, 2016
  Puikus atletas. Pagarba.

Žymos

Nėra žymų
Irina Barzinskienė
Irina Barzinskienė

Irina Barzinskienė - profesionali fitneso trenerė bei kineziterapeutė, viena pirmųjų lietuvių, dalyvavusių "Bikini fitness" varžybose. Sportuojanti nuo pat jaunystės, didžiausios rytietiškų šokių studijos Lietuvoje įkūrėja, prieš kelis metus visą save atidavusi sporto bei sveikos gyvensenos propagavimui. Irina padeda problemiškiems klientams (turintiems sveikatos sutrikimų, traumų) pasiekti jų sportinius tikslus, taip pat konsultuoja mitybos režimo klausimais. 

 1.      Papasakokite apie save, kaip nutarėte pradėti sportuoti, keisti savo išvaizdą bei gyvenimo būdą?

 

Sportavau nuo pat jaunystės, bėgiojau, šokau, o vėliau ištekėjau už kultūristo, taigi sveika gyvensena mane lydėjo visada. Tiesa, tik paaugus dukrai ėmiau ypač domėtis mityba, sportu, kol tai tapo mano gyvenimo būdu ir, vėliau, darbu. Tapau kineziterapeute, o vėliau – asmenine trenere. Vyras pastūmėjo ir sudalyvauti bikini fitness varžybose, kuriose gavau neįkainojamos patirties, sužinojau kaip kūną veikia skirtingos treniruočių ir mitybos sistemos.

 

 1.      Trumpai papasakokite, kaip sportuojate ir maitinatės nevaržybiniu sezonu, kokius papildus vartojate?

 

Sveikai maitinuosi, valgau daug daržovių, sudėtinių angliavandenių, žuvies, vengiu riebaus ir perdirbto maisto. Papildai varijuoja priklausomai nuo poreikio, tačiau pagrindiniai išlieka vitaminas B, chromas, L-karnitinas.

 1.      Kaip leidžiate sau pasilepinti? Ar nesunku būna „grįžti į režimą“? Kas padeda?

 

Pasilepinu gan dažnai, nevengiu desertų ar kitokio nesveiko maisto kaip maro. Ypač per atostogas leidžiu sau atsipalaiduoti. Tačiau labai moku jausti saiką, man užtenka tik kelių kasnelių paragauti, neryju visko iš eilės, tad ir figūrai labai nekenkia. Mano amžiuje sunkiau išlaikyti puikias formas, tad gerai pagalvoju prieš aukodama figūrą dėl kėlių akimirkų laimės J

 

 1.      Koks mėgstamiausias jūsų produktas/produktai iš amino.lt? Kodėl?

 

Vienareikšmiškai, L-karnitino tabletės, dėl patogaus vartojimo, efektyvumo ir puikaus skonio. Rekomenduoju!

 

 1.      Kas jus motyvuoja nesustoti, siekti savo tikslų?

 

Kai pamatai pokyčius ne tik kūne, bet ir jauti kasdien gerėjančią sveikatą bei savijautą, tai tampa geriausia motyvacija toliau dirbti, ir tobulėti!

 

 1.      Geriausias patarimas tik pradėjusiems sportuoti, laikytis mitybos režimo?

Rasti puikų specialistą, kuris „užvestų ant kelio“ ir padėtų išvengti daugybės klaidų, daromų pradžioje, taip sutaupant galybę laiko. Na ir žinoma, nesitikėti didžiulių pokyčių vos pradėjus – kantrybė yra dorybė J

Amino Team
Mar 15, 2016