Glutationas
search
  • Glutationas

Glutationas

25,50 €
Su mokesčiais

Glutationas yra laikomas vienu iš vertingiausių ir stipriausių antioksidantų. Jis susideda iš trijų amino rūgščių – cisteino, glicino ir glutamino. Šios sudėtinės dalys pasižymi imunomoduliaciniu, detoksikuojančiu, priešvėžiniu poveikiu, padeda apsaugoti organizmą nuo radiacijos, šalinti iš kūno sunkiuosius metalus.

buteliuke 5ml. 1200mg. glutationo+200mg vit - c

Kiekis

Glutationas yra neesminis junginys, kuris sintetinamas organizmo ląstelėse, ypač kepenyse. Jį sudaro trys aminorūgštys, (lizinas, glicinas ir glutamino rūgštis). Glutationo sintezė vyksta dėl oksidacinio streso, kurio visos ląstelės yra veikiamos gyvybinių procesų metu, poveikio. Tačiau bėgant laikui ir esant įvairioms aplinkybėms, gebėjimą gaminti glutationą pranoksta oksidacinio streso metu susidarantys laisvieji radikalai, dėl kurių pažeidžiama tiek fermentinė sistema, dėl kurios atsiranda medžiagų apykaitos trūkumas ir senėjimas, tiek genomas, dėl kurio susidaro genetinės atminties pokyčiai (mutacijos). Šios mutacijos sukelia dvi įprastas pasekmes, iš kurių mažiausiai žalinga yra daugybė medžiagų apykaitos sutrikimų. Antra, ir rimčiau, jie gali sukelti genų, paverčiančių ląsteles į vėžines ląsteles, atsiradimą.


Dėl šios priežasties technologija suteikė mums metodą, kaip suleisti medžiagą į audinius, siekiant išvengti jos pablogėjimo, atsirandančio dėl oksidacinio streso. Kosmetinėje medicinoje tai neginčijama ir efektyviai taikoma medžiagų apykaitos funkcijų kokybei gerinti, dėl to turėsite sveiką,  ir atgaivintą audinių išvaizdą.
9 Prekės
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.