Amino.lt – tai specializuota maisto papildų bei produktų sportui parduotuvė, siekianti pateikti klientui tik kokybiškaiusią produkciją.

Parduotuvės įkūrėjas, Lietuvoje bei pasaulyje žinomas profesionalus kultūristas ir treneris Dainius Barzinskas asmeniškai rūpinasi tuo, kad pirkėją pasiektų tik geriausia produkcija:

  • Dainius važiuoja į tarptautines parodas, kur ieško naujų gamintojų;
  • Ragauja, išbando įvairius produktus;
  • Susitinka su gamintojų atstovais ir aiškinasi, iš kokių žaliavų pagaminti produktai, siekdamas rasti tik geriausius variantus. 

Dainius siekia užtikrinti, kad būtų naudojami tik patys pažangiausi gamybos būdai, domisi naujausiais moksliniais tyrimais, kuriais remiasi papildų sudėtis.

Išsirinkęs tinkamiausią variantą, Dainius visų pirma pats išbando produkciją, siūlo savo komandos atletams, stebi poveikį tiek sportuojančiam neprofesionaliai, tiek dalyvaujančiam varžybose. 

Ir tik gavęs pakankamai gerų atsiliepimų, patenkintas tiek savo, tiek atletų patirtimi, surinkęs reikiamą informaciją iš gamintojo, Dainius šiuos papildus pristato Jums mūsų e-parduotuvėje!

Mūsų tikslas pateikti jums geriausia, ką gali pasiūlyti Europos gamintojai, todėl junkitės prie mūsų ir išbandykite jau šiandien!