ALFA-LIPOINĖ RŪGŠTIS Acido Lipoico 100mg
search
  • ALFA-LIPOINĖ RŪGŠTIS Acido Lipoico 100mg

ALFA-LIPOINĖ RŪGŠTIS Acido Lipoico 100mg

16,00 €
Su mokesčiais

Alfa-lipoinė rūgštis, dar žinoma kaip lipoinė rūgštis, yra kofermentas, turintis antioksidacinį, hipoglikeminį ir energizuojantį poveikį. Jis laikomas universaliu antioksidantu žymiai padidina gliukozės sunaudojimą kraujyje, taip padidindama energijos gamybą ir mažindama riebalų kaupimąsi organizme. Alfa-lipoinė rūgštis yra mūsų imuninės sistemos stimuliatorius, sergant kepenų ligomis, kai ji padeda pašalinti toksinus ir taip pagerinti kepenų funkciją. 

Kiekis
Turime sandėlyje

Alfa-lipoinė rūgštis, dar žinoma kaip lipoinė rūgštis, yra kofermentas, turintis antioksidacinį, hipoglikeminį ir energizuojantį poveikį. Jis laikomas universaliu antioksidantu dėl savo tirpumo riebaluose ir tirpumo vandenyje sąlygos, leidžiančios jam veikti bet kurioje organizmo dalyje.

Jis pasižymi insuliną imituojančiu poveikiu be šalutinio poveikio, todėl žymiai padidina gliukozės sunaudojimą kraujyje, taip padidindama energijos gamybą ir mažindama riebalų kaupimąsi organizme. Alfa-lipoinė rūgštis yra mūsų imuninės sistemos stimuliatorius, nes tai yra natūralus interferono, medžiagos, kurią mūsų organizmas gamina kovojant su infekcijomis, propelentas.

Kitas lipoinės rūgšties panaudojimas yra sergant kepenų ligomis, kai ji padeda pašalinti toksinus ir taip pagerinti kepenų funkciją. Mūsų organizmas geba sintetinti lipoinę rūgštį natūraliai, iš aminorūgšties cisteino, tačiau nedideliais kiekiais, todėl jos indėliu patogu papildyti savo mitybą.

Manoma, kad iš pradžių pakanka 100 mg per parą su maistu, tačiau vėliau galima vartoti 400–600 mg per parą, padalytą į 200 mg dozes. Nors ir neturi toksiškumo, daugiau nei 600 mg per parą vartoti negalima, nes geresni rezultatai nepasiekiami didinant suvartojimą.

MEGA PLUS
9 Prekės
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.