Melatoninas
search
  • Melatoninas
  • Melatoninas
  • Melatoninas

Melatoninas

26,00 €
Su mokesčiais

Miego palaikymas

Be glitimo

Garantuota kokybė, patikrinta laboratorijoje

Melatoninas veikia harmonijoje su jūsų natūraliu miego ciklu ir skatina atsipalaidavimą bei miegą. Pailginto atpalaidavimo vitaminai lėtai išskiria maistines medžiagas į organizmą per ilgą laiką

Kiekis

Siūlomas naudojimas

Kaip maisto papildą, suaugusieji išgeria vieną (1) tabletę 30 minučių prieš miegą arba kaip nurodė sveikatos priežiūros paslaugų teikėjas. Neviršykite rekomenduojamos dozės. Individualūs rezultatai gali skirtis.

Kiti ingridientai

Celiuliozė, maltodekstrinas, hidroksipropilmetilceliuliozė, stearino rūgštis. Sudėtyje yra <2%: magnio stearatas, silicio dioksidas.

Be mielių, konservantų, dirbtinių skonių ar dažiklių.

Įspėjimai

Neskirtas naudoti nėščioms ar žindančioms moterims arba jaunesniems nei 18 metų asmenims. Prieš vartodami pasitarkite su sveikatos priežiūros paslaugų teikėju, jei vartojate kokius nors vaistus, turite sveikatos sutrikimų arba planuojate medicininę procedūrą. Nustokite vartoti ir kreipkitės į gydytoją, jei pasireiškia nepageidaujamos reakcijos. Nevartokite, jei planuojate valdyti mechanizmus, vairuoti arba vartoti alkoholį. Kreipkitės į sveikatos priežiūros paslaugų teikėją, jei nuolat patiriate miego sutrikimų arba naudojate ilgą laiką.

Saugoti nuo vaikų. Nenaudokite, jei atrodo, kad gaminys buvo pažeistas arba pažeistas sandariklis. Laikyti kambario temperatūroje.

NULL
3 Prekės
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.