ALCA-CREATIN
search
  • ALCA-CREATIN
  • ALCA-CREATIN

ALCA-CREATIN

35,00 €
Su mokesčiais
VARTOJIMO REKOMENDACIJOS: 2 kapsulės prieš treniruotę ir 2 po treniruotės 
DIDESNĖ KREATINO ASIMILIACIJA
DIDESNIS PIENO RŪGŠTIES BLOKAVIMAS
700 mg vienoje kapsulėje
Kiekis

Sudarytas iš Creapure® pH 10, Alca-Creatin Megaplus, dvigubos buferinės sistemos, dinatrio karbonato ir dinatrio bikarbonato mišinio. Šis derinys leidžia subalansuoti sporto praktikoje vykstančią rūgščių sintezę.


Dvigubo buferio sistema yra panaši į tą, kurią mūsų organizmas naudoja, kad išvengtų kraujo rūgštėjimo didžiausių pastangų metu.

Kreatino monohidratas, kuris yra Creapure® pH 10 dalis, padidina kreatino koncentraciją ląstelėse, o kartu ir gebėjimą gaminti ATP (adenozino trifosfatą), kuris yra vienintelis energijos šaltinis organizmo ląstelėms.

Natrio kiekis preparate yra lemiamas kreatino biologiniam prieinamumui ir raumenų ląstelių pasisavinimui. Tai įmanoma, nes kreatino absorbcija vyksta plonojoje žarnoje per aktyvius, prisotintus ir elektrogeninius Na+/Cl-/kreatino transportavimo procesus, kurie yra žarnyno šepetėlio ribinėje membranoje.

Skirtingai nuo kitų šarminių kreatinų, Alca-Creatin Megaplus sumažina kreatino pavertimą kreatininu skrandyje ir užtikrina didesnį biologiškai aktyvaus kreatino kiekį organizme ilgiau.

SUDĖTIS: buferinis kreatinas – Creapure® pH 10 (60,7%), augalinė kapsulė [tirštiklis (hidroksipropilmetilceliuliozė), dažiklis (chlorofilų vario kompleksai)], maltodekstrinas, emulsiklis (riebalų rūgščių magnio druskos), lipnumą reguliuojanti medžiaga (anglis). dioksidas).silicis).
Be laktozės, be glitimo.
MEGA PLUS
18 Prekės
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.